Naujienos

Kaziuko mugės dirbiniai

Šiandien gr. “Žvaigždutės” vaikai dalyvavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamose edukacijų ciklo „Žaliasis raštingumas“ kūrybinėse dirbtuvėse – “Kaziuko mugės dirbiniai”, nuotoliniu būdu.

Plačiau »

Dalyvavimas viktorinoje „Mano Vilnius“

Gražiai žiemišką dieną darželio priešmokyklinės „Žvaigždutės“ grupės  vaikai buvo pakviesti dalyvauti Vilniaus miesto lopšelio – darželio „Aitvaras“ rengiamoje smagioje viktorinoje „Mano Vilnius“.

Plačiau »

Nariuotakojų paroda „Nebaisos“ darželyje

Darželio vaikai buvo pakviesti iš arčiau susipažinti su nariuotakoju ekspozicija ir jos nuostabiais gyvūnais. Jie turėjo galimybę pamatyti gyvus vorus – paukštėdas, vienus iš didžiausių pasaulio tarakonų, šakelėmis apsimetančias gyvalazdes, šimtakojus ir kitus nuostabius gyvūnus.

Plačiau »

„Užgavėnių linksmybės“

Užgavėnės – išskirtinė metų diena, žiemos palydų šventė. Nuo seno jos švenčiamos triukšmingai, linksmai, nes tikėta, kad, jei Gavėnia bus sutikta sočiai ir gerai pasilinksminus, tai vasarą nieko nestigs. Turbūt pati džiugiausia diena, kai vaikai, persirengę įvairiais personažais, užsidėję pačių

Plačiau »

Vasaris – sveikatingumo mėnuo

Džiaugsmas ir laimė – būtina sąlyga sveikatai. Gera nuotaika ir švelnumas žmogui – it saulė gėlėms. Psichinė sveikata yra vienas iš sveikatos komponentų, apimantis vaiko emocijas ir saugumo jausmą.

Plačiau »

MYLIU TAVE, LIETUVA

Vasario 15 d. mažieji Lietuvos piliečiai, Vilniaus Lopšelio – darželio „Pelenė“ ugdytiniai, kaip ir visa Lietuva, minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Plačiau »

Dovanos už kūrybiškumą dalyvaujant iniciatyvoje “Kalėdinis žaisliukas iš antrinių žaliavų”

Šiandiena Vilniaus lopšelis-darželis “Pelenė” sulaukė netikėtų svečių iš Vilniaus Justiniškių seniūnijos. Atvyko Justiniškių seniūnas Dainius Andziulis ir Justiniškių seniūnijos bendruomenės atstovė ir įteikė padėka bei dovanas už kūrybiškumą dalyvaujant iniciatyvoje “Kalėdinis žaisliukas iš antrinių žaliavų”. Džiaugiamės, kad mūsų bendri vaikų,

Plačiau »