Naujienos

Darželio išleistuvės

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinukai turi atsisveikinti su darželiu. 2023 m. gegužės 19 d. į muzikos salę susirinko prišmokyklinių grupių tėveliai, giminaičiai, svečiai ir priešmokyklinukai, šia dieną vyko priešmokyklinukų išleistuvės. Darželyje praleistas laikas daugeliui mažylių labai smagus ir siejasi su

Plačiau »

Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023

Šie metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi – jos mini savo veiklos 30-metį. Higienos institutas, norėdamas atkreipti visuomenės ir visų mokyklų bendruomenių dėmesį bei tinkamai pažymėti šią sukaktį, inicijavo trečiąjį nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“.

Plačiau »

PROJEKTAS “LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023”

Šiais metais vėl dalyvaujame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“. Šitas projektas, tai puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

Plačiau »

Projektas ,,Terapijos“

Balandžio 26 d. Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Pelenė“ susirinko Justiniškių ir Pašilaičių mikrorajonų metodinio būrelio ,,Sutartinis‘ pedagogai, vadovai. Įgyvendinant pažangos projektą ,,Auk kartu“ dalyviams buvo pristatytas mūsų įstaigos projektas ,,Terapijos“.

Plačiau »

Ekskursija po senamiestį

Atėjus pavasariui ir sušilus orams, taip norisi keliauti ir grožėtis mus supančiu pasauliu. Todėl priešmokyklinukai iš grupių “Žvaigždutės” ir “Lašeliai” leidosi į kelionę.

Plačiau »

Tarptautinė vaikų knygos diena

PASAKOJIMAI – TARSI SPARNAI, LEIDŽIANTYS KASDIEN SKRAIDYTI AUKŠTAI DANGUJE Skaitymas yra laisvė, įkvėpimas, leidžiantis pamatyti pasaulį naujomis akimis ir kviečiantis į kitus pasaulius, kurių nesinorės palikti.

Plačiau »

“Auginkime draugystės sodą”

Kovo 20-24 dienomis  Lopšelyje-darželyje Pelenė, vyko  projektas, Savaitė be patyčių   “Auginkime draugystės sodą”. Grupių mokytojos kartu su tėveliais ir vaikais kūrybingai sudarė plakatus apie tai, kas draugystėje svarbiausia, sukūrė medžius su žodžiais apie draugystę,  kurie suteikia žmogui užuovėją ir pavėsį

Plačiau »