Naujienos

Lietuvos mažųjų žaidynės

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojus bei tėvus įtraukiantis projektas. Pagrindinis jo tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajausti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Projektą globoja pirmoji ponia Diana

Plačiau »

Darželio išleistuvės

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinukai turi atsisveikinti su darželiu. 2023 m. gegužės 19 d. į muzikos salę susirinko prišmokyklinių grupių tėveliai, giminaičiai, svečiai ir priešmokyklinukai, šia dieną vyko priešmokyklinukų išleistuvės. Darželyje praleistas laikas daugeliui mažylių labai smagus ir siejasi su

Plačiau »

Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023

Šie metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi – jos mini savo veiklos 30-metį. Higienos institutas, norėdamas atkreipti visuomenės ir visų mokyklų bendruomenių dėmesį bei tinkamai pažymėti šią sukaktį, inicijavo trečiąjį nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“.

Plačiau »

PROJEKTAS “LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023”

Šiais metais vėl dalyvaujame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“. Šitas projektas, tai puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

Plačiau »

Projektas ,,Terapijos“

Balandžio 26 d. Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Pelenė“ susirinko Justiniškių ir Pašilaičių mikrorajonų metodinio būrelio ,,Sutartinis‘ pedagogai, vadovai. Įgyvendinant pažangos projektą ,,Auk kartu“ dalyviams buvo pristatytas mūsų įstaigos projektas ,,Terapijos“.

Plačiau »

Ekskursija po senamiestį

Atėjus pavasariui ir sušilus orams, taip norisi keliauti ir grožėtis mus supančiu pasauliu. Todėl priešmokyklinukai iš grupių “Žvaigždutės” ir “Lašeliai” leidosi į kelionę.

Plačiau »

Tarptautinė vaikų knygos diena

PASAKOJIMAI – TARSI SPARNAI, LEIDŽIANTYS KASDIEN SKRAIDYTI AUKŠTAI DANGUJE Skaitymas yra laisvė, įkvėpimas, leidžiantis pamatyti pasaulį naujomis akimis ir kviečiantis į kitus pasaulius, kurių nesinorės palikti.

Plačiau »