Apsilankymas Lietuvos Seime.

Gegužės 11 dieną „Nykštukų“ grupė turėjo ypatingą ir labai pažintinę dieną — jiems buvo suteikta galimybė apsilankyti Lietuvos Seime. Vaikai aplankė garsias sales, kuriose renkasi Seimo nariai ir priimami svarbūs valstybės sprendimai.

Ekskursijos metu vaikai susipažino su Seimo darbu, apžiūrėjo skirtingas darbo vietas, pabuvo žurnalistais bei Seimo pirmininkais, sužinojo, kaip priimami įstatymai, stebėjo įvairias ekspozicijas ir turėjo galimybę pasijusti tikrais mažaisiais Lietuvos piliečiais.
Ekskursija buvo nepaprastai įdomi dėka nuostabios gidės, kuri išsamiai ir įtraukiančiai pasakojo apie Seimo darbą, jo tradicijas bei svarbą valstybei. Vaikai atidžiai klausėsi, su dideliu susidomėjimu uždavinėjo klausimus, parodydami smalsumą bei nuoširdų susidomėjimą.
Ši diena vaikams padovanojo daug naujų žinių, ryškių įspūdžių ir nepamirštamų emocijų!