„BeeBot išmaniųjų bitučių turnyras“

Šiandien mūsų darželyje įvyko įdomus ir nuotaikingas metodinio būrelio ,,Sutartinis” renginys – „BeeBot išmaniųjų bitučių turnyras“. Sulaukėme svečių iš trijų darželių: „Gabijėlės“, „Pasakaitės“ ir „Saulėgrąžos“. Renginio pradžioje vaikai išklausė istorijos apie darbščias bites ir meškutį, kuris labai norėjo su jomis pažaisti, todėl paruošė daug įdomių užduotėlių. Pasitelkę STEAM metodiką, mažieji tobulino savo įgūdžius žaisdami su „BeeBot“ bitutėmis: mokėsi bendradarbiauti, spręsti problemas ir kūrybiškai mąstyti. Buvo parengtos net 8 įdomios veiklos, sukurti skirtingi užduočių kilimėliai bitučių kelionėms, parengti programavimo kodai ir smagi staigmena. Vaikai linksmai ir kūrybiškai programavo bitutes, įveikė įvairias kliūčių trasas, lavino orientaciją lape, skaičiavo, piešė ir net skaitė. Renginio pabaigoje sėkmingai įveikėme visas Meškučio parengtas užduotis, linksmai sušokome „flash mob“ šokį ir buvome apdovanoti diplomais. Tai buvo kupina džiaugsmo, bendrystės ir naujų patirčių diena!