Žinutė grupės vaikų tėvams (globėjams) po tyrimo rezultatų radus reikšmingą viruso kiekį

Laba diena, gerb. lopšelio-darželio ,,Pelenė“ tėvai

Informuojame, kad  2021-10 -04d. pirmadieni  Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistas atliko grupių aplinkos paviršių tyrimą visuose grupėse.

Trijose grupėse ant paviršių rastas reikšmingas kiekis COVID-19 virusinės medžiagos.

Bendradarbiaudami su Vilniaus miesto savivaldybe ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuru bei siekdami maksimaliai valdyti viruso plitimą darželyje ir visus apsaugoti informuojame , kad įstaigoje nustatytas COVID-19 protrūkis.

Trijų grupių tėvams (globėjams) (kur ant paviršių nustatytas COVID-19 virusas)  siūloma  mobiliajame punkte (V. Gerulaičio g. 1, Vilnius) atlikti tyrimus greitaisiais antigenų testais vaikams ir šeimos nariams.

Prašome visu atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.

Visais atvejais ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus jaučiantys asmenys neturi dalyvauti ugdymo procese ir patariama atlikti antigenų testą.

 

Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti  tel. administracijai tel. . 852426295

arba galite kreiptis į visuomenės sveikatos specialistę  Gonorata Lapeniene. tel. 867217771 gonorata.lapenienegonorata.lapeniene@vvsb.lt

 

Saugokime save ir kitus!

 

Pagarbiai

Direktorė Irina Jadevičienė