Su pelėda ratuku

Kai po vasaros atskuba mūsų visų taip išsiilgęs ruduo, jis mus apdovanoja nuostabiomis akimirkomis ir rudens gėrybėmis – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis šnara, čeža, krenta ir net kutena…

Pirmąją spalio dieną nuaidėjo, nuvilnijo, įvairiomis dainomis, šokiais, žaidimais ir estafetėmis stilinga Rudenėlio šventė. Kodėl stilinga?! Todėl, kad nuo pat ankstyvo ryto visame darželyje vyko aktyvus ir labai puošnus ruošimasis. Į darželio kiemą prigužėjo daug ryškių skrybėlėtų, kepurėtų, apsirengusių stilingiausiais rudens kostiumais dalyvių. Visi jie susirinko pasveikinti mūsų taip mylimą Rudenėlį! Į tokią ryškią ir gražiausiais muzikos garsais lydimą šventę užsimanė patekti ir netoliese miške gyvenanti pelėda. Nors pelėdos dieną miega, bet išgirdusi labai gražius muzikos garsus, kaip praleisti tokią įspūdingą šventę pamanė ji?! Skambia daina pasitikę ir pasveikinę pelėdą, vaikai su ja ne tik dainavo, šoko, bet ir žaidė – net kūrė krosnį, virė skanią Rudens gėrybių sriubą. Tiesa, Pelėda niekaip negalėjo atsispirti vaikų kostiumų grožiui, todėl  pasiūlė Rudenėlio madą ir stilių pademonstruoti einant – skrendant podiumu. Kiekvienas dalyvis stengėsi pasirodyti kuo išradingiau ir įspūdingiau. Šventės eigoje pelėdai prasitarus, kad ir meškiukas čia labai norėjo atvykti, bet, deja, negalėjo, nes nespėjo (žinot kokie lėti tie meškiukai), perdavė jo lauktuves – meškučio labai mėgstamus skanumynus. Kadangi visi l/d „Pelenės“ vaikai yra labai draugiški, tad atsidėkojo meškučiui sušokdami meškučiui skirtą šokį, o ir atviruką su geriausiais linkėjimais pažadėjo atsiųsti!

Po šventės pagrindinė darželio įėjimo siena pasipuošė kiekvienos grupės pagamintais gražiausiais atvirukais iš rudeninių gėrybių, gėlių, lapų, uogų, kuriuose įsitaisė spėkit kas? O gi gražiausios pelėdos!

Ši Rudenėlio šventės data pasirinkta ne šiaip sau. Kaip žinote, spalio 1 – oji yra Pasaulinė muzikos diena, bei Tarptautinė šypsenos diena. Šias dvi progas sudėjus, ar gali būti geresnis Rudenėlio paminėjimas?! Štai šitaip dainingai, garsiai, linksmai, aktyviai, bei stilingai ir su plačiausiomis šypsenomis veide, atšventėme šią ypatingą rudeninę švenčių trio!