TEMA: „RUDENS MAŠINĖLEI – VISKO PO TRUPUTĖLI“

2020 m. rugsėjo 28,30 dieną nuotaikinga Rudenėlio šventė atkeliavo į Vilniaus lopšelio-darželio „Pelenė“ darželį.

Muzikos mokytoja ir pedagogai stengėsi šventę organizuoti taip, kad visiems būtų ne tik linksma ir įdomu,  bet kad būtų gilinamos ir vaikučių žinios.

Vaikučiai nutarė pasipuikuoti tuo, ką savo darže užaugino ir mikliosiomis rankelėmis sukūrė, todėl iš pat ryto kartu su savo auklėtojomis ugdymo grupę papuošė sukurtais autobusiukais iš miško, sodo ir daržo gėrybių. Į spalvingą rudeniniais lapais pasipuošusią salę rinkosi vaikučiai su auklėtojomis.  Prie smagios šventės prisijungė ir direktorė su pavaduotoja. Šiemet rudenėlis atkeliavo į kiekvieną grupę atskirai.

Pasipuošę vaikučiai pakvietė sudalyvauti  ,,Rudenėlio šventėje“ – paklausyti dainelių  apie rudenėlį, pažiūrėti filmuką apie rudenėlį, pažaisti žaidimus. Rudenėlis padėkojo vaikučiams už koncertą ir už tai, kad jie taip aktyviai dalyvavo rudens gėrybių parodėlėje. Šventės pabaigoje  Rudenėlis pakvietė visus pasivaišinti, jis buvo priruošęs vaišių pilną krepšį. Nuotaikinga šventė baigėsi, o Rudenėlis jau atsisveikino… Bet jis ir vėl sugrįš su savo gėrybėmis….