Edukacinė programa „Magiški kiaušiniai“

Nuo rugsėjo 21 dienos Vaikų lopšelyje – darželyje ,, Pelenė‘‘ prasidėjo edukacinė dviejų savaičių programą ,, Magiški kiaušiniai‘‘.

,, Magiški kiaušiniai‘‘ aprūpino būtinos įrangos: inkubatorių, šildomą narvą tolesniam laikymui, maisto tiektuvą, vandens rezervuarą ir žinoma ,, magiškus kiaušinius‘‘.

Dvi savaitės mūsų vaikai turėjo galimybę stebėti viščiukų gimimo procesą ir mokytis jais rūpintis, sužinojo apie pakeitimo technologijas, gyvai pamatyti kiaušinio virtimą į viščiuką.

Pirmasis naujagimis atėjo į pasaulį netrukus – pasirodė per pirmąją valandą po atvykimo, naktį pasirodė antras. Kitą dieną dar keturi. Sakoma, kad viščiukai skaičiuojami rudenį. Štai ir mes sulaukėme aštuonių, labai skirtingų spalvų ir charakterių viščiukus.

Vaikai sužinojo apie technologijas, kurios gyvenime gali pakeisti višta-inkubatoriumi. Sužinojo, kad pirmąsias dienas viščiukams turi būti šilta, ir tam yra išrastas šildomas prietaisas, po kurio beveik  jie yra nuolat.

Stebėdami augintinius, vaikai mokėsi ieškoti jų skirtumus, stebėjo kaip jie geria vandenį, ką jie valgo, padėjo valyti jų narvelį. Vaikai pastebėjo, kokie bejėgiai viščiukai buvo iš karto po gimimo, ir kokie aktyvūs po dviejų savaičių.

Edukacinė programa 2