Rytinė mankšta (flashmobas) ,,Laikas keltis‘‘

Vilniaus lopšelis-darželis ,,Pelenė‘‘ kartu su RIĮDA ,,Sveikatos želmenėliai‘‘ 2021 m. balandžio 7 diena organizavo Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, pedagogų, tėvų rytinės mankštos flashmobą „Laikas keltis“, skirtą pasaulinei sveikatos dienai paminėti.

Renginio tikslas buvo skleisti sveikatos stiprinimo idėją ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bendruomenėse ir siekti vaikų suvokimą apie sveikos gyvensenos svarbą.

Flashmobe dalyvavo Lietuvos ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo įstaigų vaikai ir jos ugdantys pedagogai, tėvai ir kiti bendruomenės nariai, todėl sulaukėmė nemažai gražių nuotraukų iš visos Lietuvos kampelių, kuriose vaikai kartu su savo pedagogais bei tėvais aktyviai, smagiai ir nuotaikingai sudalyvavo rytinės mankštos ,,Laikas keltis“ , ,,Banana cha-cha‘‘ šokyje.

Nuo Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos ,,Sveikatos Želmenėliai‘‘ dalyvavo 20 įstaigų, 1221 dalyvių (auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, kt. darbuotojai, bendruomenių nariai, tėvai).

Nuo Sveikatą stiprinančios mokyklos tinklo dalyvavo 62 įstaigos, 3649 dalyviai (auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, kt darbuotojai, bendruomenių nariai, tėvai).

Nuoširdžiai dėkojame ir labai džiaugiamės, kad dalyvavote mūsų renginyje. Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo ir iki kitų mielų susitikimų.

Flashmobo dalyviai ir jų nuortaukos čia 🙂