Nuotaikingos Velykos su Kiškučiais

Šv. Velykos – pati gražiausia pavasario šventė, kai atbudusi gamta dovanoja gaivią žalumą, paukštelių čiulbėjimą, saulutės šilumą, bei taip vaikų laukiamą Velykų šventę. Balandžio 19 dieną sulaukėme svečių – dviejų labai gražių ir nuotaikingų kiškučių su didele dovana  – Velykine programa vaikams.

Šventės metu pirmiausia visi linksmai susipažinome su kiškučiais, klausėmės jų istorijos kaip jie vos  nepramiegojo Velykų. Aptarėme margučių marginimo būdus. Savo žinių bagažą papildėme įstabiomis žiniomis apie mažiausią ir didžiausią pasaulio paukštį, bei pamatėme kokio dydžio šių paukščių kiaušiniai. Savo kojytes miklinome šokiuose su kiškučiais, o gerus rankų lavinimo įgūdžius parodėme per surengtas margučių ridenimo varžybas.

Kiškučiai buvo ne tik labai draugiški ir nuotaikingi, bet ir labai dosningi- už aktyvumą ir vikrumą per Velykas, visi vaikai dovanų gavo ne tik geras emocijas, bet ir tikrų tikriausią stručio kiaušinį.

Padėkoję už nuostabią Kiškučių padovanotą šventę, atsisveikinome su svečiais ir grįžome tęsti Velykų į grupes. Pasistiprinę skaniausiais darželio kiaušiniais, toliau smagiai laiką leidome su Velykiniais žaidimais.

Iki kitų Šv. Velykų!

Šilto, žalio ir gaivaus pavasario!