Susidraugauk su dviračiu

Važiuoti dviračiu yra smagu ir naudinga. Tai ne tik „žalioji transporto priemonė“, bet tam tikra prasme – tikras draugas, kurio dėka didėja ištvermė, gerėja širdies ir plaučių kraujotaka, slopinamos neigiamos emocijos ir sukeliami malonūs pojūčiai.

Mūsų darželio dvi priešmokyklinės grupės „Grūdeliai“ ir „Žvaigždutės“ dalyvauja puikiame edukaciniame projekte „Susidraugauk su dviračiu“, kurį organizuoja  Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF). Šio projekto metu siekiama supažindinti vaikus su dviračiu ir dviračių sportu vaikams patrauklia forma.

Vieną gražią rudens dieną panorusios dalyvauti šiame projekte priešmokyklinės grupės sulaukė svečių iš sporto federacijos. Sporto treneriai pakvietę vaikus į lauką, patrauklia forma pristatė,  kaip smagu važinėtis dviračiu ir suteikė galimybę vaikams patiems išbandyti dviračius treniruoklius ir  vaikiškus dviračius. Vaikai galėjo išbandyti važiavimą dviračiu, įveikiant įvairius kliūčių ruožus. Taip pat pagilino žinias, kaip taisyklingai ir saugiai važiuoti dviračiu. Vaikams ši veikla buvo be galo įdomi ir naudinga bei sukėlė daug džiugių akimirkų. Užsiėmimo pabaigoje vaikai buvo apdovanoti medaliais už aktyvų dalyvavimą veikloje. Vaikai grįžo į grupes puikios nuotaikos bei kupini nuostabių įspūdžių.