Respublikinė ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų vaikų,pedagogų,ugdytinių tėvelių/globėjų virtuali kūrybinių darbų paroda,, Stebuklinga STEAM gėlytė mylimai mamytei‘‘

Vilniaus lopšelis-darželis ,,Pelenė‘‘ 2021 m. kovo 15/ balandžio 20 dienomis organizavo virtualią kūrybinių darbų parodą ,,Stebuklinga STEAM gėlytė mylimai mamytei‘‘, skirtą Tarptautinei moters dienai paminėti. Projekto globėja: Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Parodos tikslas buvo sukurti kūrybinį darbelį Motinos dienos proga, naudojant STEAM metodą.

Parodoje dalyvavo Lietuvos ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo įstaigų vaikai ir jos ugdantys pedagogai. Sulaukėmė nemažai gražių darbelių iš visos Lietuvos kampelių, kuriose vaikai plėtodami savo fantaziją ir siekdami nustebinti ir nudžiuginti savo mylimas mamas kartu su savo pedagogais nupiešė gražias gėlytes. Knygelės su piešiniais rasite paspaudę nuorodas:

https://www.storyjumper.com/book/read/102720386/607f075b76b2e

https://www.storyjumper.com/book/read/105698736/60885e66754f2

Projektą inicijavo ir organizavo Vilniaus lopšelio – darželio „Pelenė“ direktorė Irina Jadevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Beata Mošenec, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Julija Saliutienė.

Visiems dalyviams nuoširdžiai dėkojame ir labai džiaugiamės, kad dalyvavote mūsų parodoje. Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo ir iki kitų mielų susitikimų.