„PELENĖS“ TURISTŲ ŽYGIS

Liepos 26 d. vyriausieji darželio ugdytiniai kartu su įstaigos pedagogais išvyko į pėsčiųjų žygį link Buivydiškių tvenkinių. Pėsčiųjų žygio pagrindinis tikslas buvo pajusti gamtą, atsipalaiduoti, įsiklausyti į paukščių čiulbėjimą, ūžianti vėją ir kitus gamtos garsus. Pertraukos metu prie tvenkinio vaikai pailsėjo, išgėrė vandens, suvalgė  po obuolį, tyrinėjo gamtą, atliko kvėpavimo pratimus, tuo skatinant vaikus nurimti, pabūti čia ir dabar, pajusti gamtos ir žmogaus darną, taip stiprinant ugdytinių emocinę savijautą.

Žygis gamtoje puiki galimybė vaikams išbandyti įvairias veiklas. Būdami gryname ore ir judėdami, vaikai stebėjo gamtą, lavino gebėjimą pastebėti, atskirti, džiaugtis, nustebti, įgyti socialinių įgūdžių bendraujant su draugais. Nuo  mažų dienų pajaustas judėjimo džiaugsmas ir meilė fiziniam aktyvumui ugdo sveiką gyvenimo būdą.

Siekiame, kad vaikai nenutoltų nuo gamtos, o meilė judėjimui ir atradimams neišblėstų. Džiugu, kad aktyvus praleidimas lauke labai patiko mūsų ugdytiniams. Vaikai nepritrūko geros nuotaikos bei džiugių emocijų. Įveikę 4 kilometrus vaikai į darželį sugrįžo žvalūs ir laimingi!