Mokymai: „Pozityvių santykių kūrimas kolektyve“

„Pelenė“ labai mėgsta svečius, o ypač saulėtus, t.y. – pozityvius. Žvalus, linksmas, spinduliuojantis charizma ir pasitikėjimu… toks buvo šių metų spalio 7 – tosios svečias mūsų „Pelenėje“. Tai asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas; streso, emocijų ir laiko valdymo bei pažangaus mąstymo ekspertas; mokymo centro „Alpen Liner“ vadovas; žinomas ir mėgiamas lektorius – Vygandas Pikčiūnas.

Paskaitoje „Pozityvių santykių kūrimas kolektyve“ susipažinome su praktinėmis formulėmis, padedančiomis spręsti iškilusias problemas; aptarėme kaip kalbėti, kad pokalbiuose vyrautų pozityvi atmosfera; išsiaiškinome kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp pagrindinių gyvenimo sričių; sužinojome kaip kuo ilgiau išlikti darbingam ir žvaliam, bei kaip greičiau pakelti savo nuotaiką ir energiją; atlikome greito poilsio ir atsipalaidavimo technikas, kurios leidžia pailsėti ir atgauti jėgas per (net) 15 minučių… ir dar daug kitų pozityvumo paslapčių padalijo lektorius, kiek „leido“ laikas.

Ši nepaprasta paskaita pakvipo jumoru, lengvumu ir visišku pozityvumu. Dėkojame lektoriui už saulėtą dieną ne tik dėl šviečiančios saulės už lango, bet už žinias, (net) paslaptis, juoką ir gerą nuotaiką, kurios buvo stiprios ir šiltos it saulė. Mes pažadame, kad kolektyve kursime tik pozityvius santykius.

Po tokios saulėtos paskaitos, pailsėję, su geros nuotaikos užtaisu, pasitikėjimu ir jėga, grįžome pas vaikus. Nuo šiol įstaigos Pelenės bus dar labiau pozityvesnės ir dar stipriau mylės savo darbą. Juk mums rūpi ir yra svarbus, bei mylimas  kiekvienas mūsų įstaigos vaikas.