Advento vakaronė „Kalėdų belaukiant…“

Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas ir paslaptingas žiemos laikotarpis. Šiuo laikotarpiu mes laukiame didelio stebuklo – Kalėdų šventės. Tai džiugios rimties laikas, kurį vadiname Adventu.

Šis laikotarpis skirtas bendravimui bei pasidalinimui savo šiluma ir meile su artimaisiais.

Šia nuostabia proga darželio grupių vaikučiai ir jų tėveliai buvo pakviesti į jaukią, šiltą ir kupiną stebuklų Advento vakaronę. Šventinės degančių žvakelių liepsnelės salėje kvietė visus dalintis savo meile ir gerumu.

Tėveliai su vaikučiais kūrė Advento pasaką, kurioje lankėsi keturi Advento Angelai: romantiškasis poetas Baltasis Angelas, smalsuolis dainingasis Rausvasis Angelas, šokėjas Melsvasis Angelas ir darbštuolis Gelsvasis Angelas. Kiekvienas Angelas turėjo savo stebuklu dvelkiančius darbelius, kurie visus džiugino ir kvietė veikti, šokti bei dainuoti  Advento daineles. Geltonasis Angelas kvietė tėvelius ir vaikučius į savo dirbtuvėles, kuriose visi drauge kūrė šventinius eglutės žaisliukus.

Vakaronės pabaigoje visi pasidalino žvakės liepsnele, ją perduodami vienas kitam linkėdami gražaus ir jaukaus šventinio laukimo. Ir visų nuostabai, vienas noras pradėjo pildytis jau šventinės vakaronės metu, tai Kalėdų Senelio kvietimas į šventinį karnavalą jau visai netrukus.

Kupini šventinės nuotaikos ir įspūdžių visi pasinėrė į šventinį laukimą.