Nemokami Covid19 savikontrolės greitieji antigeno testai

Laba diena,

mieli tėveliai, globėjai, rūpintojai.

Dalinamės Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija:

Prasidėjus rudens sezonui, padaugėjo įvairiausių susirgimų, tarp jų ir COVID-19 ligos atvejų. Siekiant suvaldyti ligos plitimą, Vilniaus visuomenės sveikatos biurui išduoda kiekvienai ugdymo įstaigai skirtus savikontrolės greitųjų antigeno testus.


Informuojame, kad artimiausiu metu darželis kiekvienam ugdytiniui  gaus  5 savikontrolės greitųjų antigeno testus (toliau – GAT),  kad esant poreikiui būtų galimybė atlikti testą namuose ir nustačius COVID-19 ligą neiti į ugdymo įstaigą, siekiant saugoti ir neužkrėsti kitų bendruomenės narių.

Siekiant testavimą atlikti tinkamai bei, kad procesas būtų dar aiškesnis dalinamės išsamiomis GAT naudojimosi instrukcija (žr. „Instrukcija GAT nosies landų“).

Saugant save ir kitus svarbu prisiminti ir laikytis pagrindinių profilaktikos priemonių (tinkamos rankų higienos, reguliaraus patalpų vėdinimo, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo laikymosi), o jaučiantiems COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) būdingus simptomus, atlikti testą ligos nustatymui. Detalesnę informaciją apie COVID-19 profilaktikos priemones prisegame (žr. „COVID-19 ligos rekomendacijos”).

Daugiau informacijos apie testų dalinimą ir COVID-19 ligos valdymą rasti galite Sveikatos apsaugos ministerijos naujienose, nuoroda: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/visuomenes-sveikatos-biurai-salies-ugdymo-istaigoms-ir-bendruomenems-dalins-covid-19-savikontroles-testus

Darželis planuoja minėtus testus pasiimti spalio 27 d.

Apie testų dalinimą tėvams bus papildomai pranešta.

Covid 19 profilaktikos rekomendacijos

Testo iš seilių instrukcija

Testo iš nosies landų instrukcija

Likite sveiki!

 

Pagarbiai

Darželio administracija